Dodaj produkty podając kody
INWENTARYZACJA
Szanowni Klienci,
Uprzejmie Państwa informujemy, że w dniach od 23.12.2025 (wtorek) do 02.01.2026 (piątek) w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja towaru.
Zamówienia złożone w tym czasie oraz zamówienia opłacone, będą realizowane od poniedziałku 05.01.2026.
Zamówienia złożone i opłacone do piątku 19.12.2025 włącznie, będą zrealizowane przed inwentaryzacją.
Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
INVENTORY NOTICE
Dear Customers,
Please be informed that from Tuesday, 23 December 2025, to Friday, 2 January 2026, our company will be conducting a scheduled inventory.
All orders placed or paid for during this period will be processed starting Monday, 5 January 2026.
Orders placed and paid for by Friday, 19 December 2025 (inclusive) will be fulfilled before the inventory begins.
We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.
LAMPA SOLARNA 103 COB Z CZUJNIKIEM RUCHU ZMIERZCHU ULICZNA ZEWNĘTRZNA

Lampa solarna to urządzenie zasilane z panelu słonecznego co gwarantuje oświetlenie bez dodatkowego źródła zasilania. Wyposażona została w 103 diody LED COB, które są jaśniejsze i zużywają mniej energi niz zwykłe diody LED.
Coraz bardziej popularne lampy słoneczne wkomponują się w wystrój każdego otoczenia, zarówno przy domu, na parkingu, w parku czy na placu zabaw. To rozwiązanie wygodne, nowoczesne i szczędne.


Eneria w lampie jest magazynowana w akumulatorze o wysokiej pojemności dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa swoją żywotność.
Latarnia została wyposarzona w czujnik ruchu i zmierzchu i będzie zapalać się automatycznie po wykryciu obiektu w zasięgu swojego czujnika.
Prosty montaż lampy pozwala na przymocowaniu w dowolnym miejscu. Lampa odporna jest na warunki atmosferyczne co pozwala na jej zamontowanie bezpośrednio na dworze.


Lampa składa się z trzech paneli, które można regulować pod dowolnym kątem.
Do zestawu dołączony został pilot sterowania, którym możemy zaprogramować 3 tryby świecenia:
Mode 1: Lampa zapala się po zmroku i po wykryciu ruchu lampa świeci na 100% mocy.
Mode 2: Lampa zapala się po zmroku na 10% mocy, a po wykryciu ruchu lampa świeci na 100% mocy przez ok 30 sekund.
Mode 3: Lampa zapala się po zmroku na 50% mocy.
Panele słoneczne należy raz na jakis czas przeczyścić dla lepszego działania.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
✅ Kod produktu: 12282
✅ Wysoka jakość wykonania
✅ Ładowanie światłem słonecznym
✅ Odporny na warunki atmosferyczne
✅ Łatwy montaż
✅ Czujnik ruchu
✅ Czujnik zmierzchu
✅ Regulowana: w pionie i poziomie
✅ Zasilanie: słoneczne
✅ 3 funkce świecenia
✅ Czas pracy: 50000h
✅ Klasa wodoszczelności: IP67
✅ Regulacja pod dowolnym kątem
✅ Pojemność baterii: 2400mAh
✅ Posiada certyfikat CE
WYMIARY:
✅ Wymiary panelu słonecznego: 15cm x 10cm
✅ Wymiar bocznego panelu: 9cm x 6cm
✅ Wymiar środkowego panelu: 9,5cm x 7,5cm
✅ Pilot: 8,5cm x 4m


ZESTAW ZAWIERA:
☑️ Fabrycznie nową lampę solarną z pilotem
☑️ Zestaw montażowy
☑️ Oryginalne opakowanie




Przy zamówieniach hurtowych za zakup pełnych kartonów zbiorczych lub ich wielokrotności przysługuje rabat 2%
Opinie o Lampa solarna 100 cob z czujnikiem ruchu zmierzchu
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemwszystko ok2024-04-25































